Novoroční pozastavení nad uplynulým rokem

1. ledna 2011 v 12:37 | Meii |  Mé smysluplné kecy
Tak.. je za námi další rok a nový nám právě otevřel dveře.. a co pro mne uplynulý rok znamenal?


Rok 2010 byl u mě ve znamení poznání a rozvýjení lidských vztahů.. neskutečně moc jsem se naučila =) vstoupila jsem do něj s atypickým vztahem k osobě, zvané Wolfie, tento vztah se již brzy změnil na ryze přátelský, o nic méně však pevný.. zlomovým bodem byl lyžařský kurz.. a hned poté, ach ano, první láska n_n a spolu s ní i první zamilované smsky, pohledy, nesoustředěnost, první intimní doteky a nakonec bohužel i první velké zklamání a rozchod x) ale tím si projít musí každý..

Další velká změna nastala s odchodem velmi blízké osoby, již zmiňované Eii x/ dlouho jsme si na to (my, MLATEGM) nemohly zvyknout a pořád ji silně postřádáme. Proto jsem vděčná za každý okamžik, co s ní mohu strávit... Ona však v Brně našla to, na co dlouho čekala.. Štěstí a Muffa n_n

Pokrok je znát i ve vztahu s nejmenovanou slečnou, jež mě nyní zná ze všech nejlíp po určité stránce... nejen díky tomu se náš vztah upevnil n_n (pokud Vám pořád nedoklaplo, koho tím myslím, stačí jen výrok : "ona je pokažená" xDD)

Taky se z mé strany objevilo mnoho chyb a životních omylů... některé lituji a vrátila bych je hned zpět, za jiné jsem vděčná, neboť mi ukázaly pravou tvář mých blízkých.. každopádně jsem si ze všech nabrala ponaučení a doufám, že už se v mém životě opakovat nebudou x)

Pak přišel i vztah č.2 (a první diskotéka =P), který však nebyl bohužel založený na zamilovanosti, ale na mé snaze zapomenout...  ani tohoto nelituji, dotyčného mám doteď moc ráda a stal se mi dobrým kamarádem..

Poznala jsem úžasné lidi, část z nich se stala kamarády, zlomek dokonce přáteli.. (Martinka, Paula, Miška - Chorvatsko/Trnava, Laďa, Martin, Lucinka Vítková, Any a mnoho dalších)

Po letních prázdninách (které mé malé princezně přinesly nádhernou a stále trvající lásku) přišlo to, na co jsme dlouho všichni čekali.. TANEČNÍ... a s němi i spoustu pocitů..  nejdřív jsem do tanečních chodila s nechutí, způsobenou přítomností člověka, jež pro mne kdysi mnoho znamenal.. pak se však do mého života znovu vkradlo štěstí v podobě nového tanečního partnera a součastně i přítele.. a tentokrát to bylo znovu tak krásné, jako poprvé... do toho nádherné a harmonické Vánoce, úpřimné slzy a radost z nádherných dárků.. nic však netrvá věčně a po měsíci chození s hlavou v oblacích přišel úder do břicha.. den před Silvestrem to z jeho strany skončilo..

I přes všechny bolestné chvíle jsem však prožila přenádherný rok, zatím snad nejvýznamnějsí za celé mé žití.. a zbývá jen doufat, že rok 2011 bude jen hezčí...  

Šťastný nový rok!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Teii Teii | 1. ledna 2011 v 13:31 | Reagovat

(odpustím si kritizování gramatických chyb)
Jsem ráda, že se na všechno díváš v konečným důsledku převážně pozitivně, tak to má být... n___n
Tak teda šťastnej i Tobě! :)

2 Addie Wilimes Addie Wilimes | Web | 1. ledna 2011 v 15:44 | Reagovat

Píšeš čím dál líp, víš to?
Teď nemluvím o gramatice, jak podotkla Teii, ale o hodnotných článcích - minimálně o tomto...;o)

3 Minoru Minoru | E-mail | 2. ledna 2011 v 0:52 | Reagovat

Rok "dvacet-deset" byl rokem změn.Alespoň pro mnoho z nás,obyčejných smrtelníků.Něco nám dal a něco vzal...-
Bylo mi ctí setkat se s Tebou,hodně jsem se naučil.Poznal jsem,jak důležité je mít otevřenou mysl a srdce a že zde,na tomto světě,jsou jěště bytosti s dobrým srdcem. *Nemá rád když se jedno slovo opakuji v jedné větě...ale přišlo mu to nevyhnutelné...- *
Osud svíráme každý  pevně ve svých rukou,kam až nás zavede rok "dvacet-jedenáct"...?

4 Meii Meii | 2. ledna 2011 v 14:45 | Reagovat

Teichi, chyby mi klidně prozraď, ráda je opravím n_n

Addie, děkuji =) a hádej od koho se učím? :P

Och, Minoru.. ani nevíš jak mi Tvůj komentář udělal radost.. doufám že se holky nebudou zlobit, pokud řeknu, že Ty jsi pro mne dosud nejvzácnější návštěvou na tomto webu n_n děkuji.. a doufám že ještě budu míst možnost se s Tebou setkat ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama