Září 2010

Dnešní svět

29. září 2010 v 17:24 | Meii |  Názory
Byla jsem na famózním filmu "Agora" (víc se dočtete v říjnovém čísle Hell(o) - no jo, reklama musí být :D), s moji láskou, LUXUSNÍ herečkou Rachel Weisz v hlavní roli. A kromě jiného mi tento dokonalý snímek otevřel oči!

Další uzavřená kapitola =)

26. září 2010 v 16:24 | Meii |  Mé smysluplné kecy
Tak a je to tu, uzavřela jsem jednu z kapitol mého života n_n v pátek po tanečních jsem měla hodně blbou náladu, tesklivou (Miška a Martinka by mohly vyprávět!). Strašně moc jsem chtěla mluvit s DK. Když jsem přišla s Maťkou dom, pustily jsme si film, ale já na něj pořád musela myslet, tak jsem mu napsala "nevinnou" smsku (jak se má a co dělá). No a on řekl ať jdu na ICQ, že musí o něčem se mnou mluvit. Samozřejmě jsem tam celá vzrušená hned letěla a zatím co Martinka únavou odpadla, já si s ním psala ostošest ..

Začal otázkou "co to byly za pohledy??", že prý mi v očích viděl, že o něčem s ním chcu mluvit..copak on umí číst z očí, kurňa?? nebo su tak průhledná?? (to spíš :D) že se mám rozepsat.. takže po pár neutrálních řádcích, týkajích se školy atd. jsme začali mluvit fakt  na rovinu (což jsem se dost divila, vezmete-li v podtaz jeho dokonalé umění mlžit). No a po 2 hodinách jsem konečně dostala odpovědi na otázky, které ve mně vřely 3 měsíce od našeho rozchodu (vlastně i když jsem s ním ještě byla)!! Nebudu to tady rozepisovat, pokud to někoho zajímá víc, vše Vám řeknu osobně =)

Každopádně je mi teď o hodně líp, mám dobrou náladu a něco se ve mně změnilo. Pohled na něj, řekla bych. A věřte mi, že tohle není jen nějaké přechodné stádium, cítím, že tohle vydrží hodně dlouho, pokud ne navždy. Protože jsem konečně POCHOPILA!!

Jinak ještě co mě trápí, je co mám udělat s Honzíkem, páč mi docela hodně chybí. Nevím sice, jestli on jako osoba, nebo "kluk".. každopádně si hodně píšeme a ne jen jako kamarádi x))) no a pořád mi hlavou víří vzpomínky na něj.. takže uvidíme jak to dopadne, zítra se máme vidět asi.. držte palce, ať se mi to konečně v hlavě uskláda i s Honzou n_n

...osobnosti

22. září 2010 v 21:42 | Meii |  Mé nej...
Tak, na vyžádání mé milované Teichi jsem se rozhodla napsat seznam mých nejoblíbenějších osobností. Původně to měl být seznam těch nejhezčích, ale pro mě jsou právě tito ti nejlepší a nejkrásnější n_n

PS: nejdrsnější je, že všichni mají nad 35..nejmladší (Amy) má 36 :DD nejčastěji se to pohybuje kolem 60 n_n

Lucka Bílá - eSeMeS

22. září 2010 v 16:21 Videa ♥_♥
Poslední 3 dny si to pouštím furt dokola a už to umím skoro celé nazpaměť :D
♥♥ pravda jak cyp

"To si piš, vzpomínám, na Tvý řeči prolhaný... Ty jsi těžkej pohodář a já brečím si do vany"

"Můžeš lásko klidně spát, chcípni když mě už nemáš rád"


Tak a konec ..

21. září 2010 v 21:13 | Meii |  Mé smysluplné kecy
No, změnila jsem plány.. rozchod nebude! Vlastně jsem si ještě před hodinou byla jistá, že to je nejlepší řešení, ale maminka mi hoďku a půl hustila do hlavy, že udělám strašnou koko*inu a že mi to nedovolí, že pokud to udělám, tak mě nastěhuje babičce na Slovensko! Nebo že nebudu chodit na taneční.. Byla jsem na ni hodně naštvaná, ale když teď zpětně přemýšlím, myslím že má docela pravdu, páč to myslí dobře a zná mě jak své boty. Je fakt, že pokud se s H. rozejdu, budu naivně doufat, že se ke mně D. vrátí, což není reálné. Jen by na mě dál kašlal a mě bylo hůř než teď.. a navíc bych se cítila sama jak prst .. Takhle vím že mě někdo má rád. Je to sobecké, ale třeba se něco z mé strany změní.. Matka říkala, že XY ublížil jejímu děvčátku už dost a že nenechá, aby si zkazilo život. Takže snad.. nevím jak to teď bude.

Odteď žádný kecy o XY.. myslím, že jste se jich naposlouchaly požehnaně X_x x)

I hope, it will be better soon n____n

ABBA - S.O.S !!

21. září 2010 v 16:31 | Meii |  Videa ♥_♥
Mluví mi to z duše X_x =´(


Víkend

19. září 2010 v 23:35 | Meii |  Mé smysluplné kecy
Tento víkend? Smíšené pocity, jeden velký otazník, utápím se v zmatenosti X_x :D

Celý pátek i sobotu jsem byla naštvaná na naše, že mě donutili jet na Slovensko, naprosto bezdůvodně!! Volit ještě nemůžu a na grillpárty jsem se stejně vyprdla .. Měla jsem o mnoho důležitější plány - v pátek si udělat holčičí večer s mou drahou "BF" (odpusťte mi prosím tohle slovní spojení x)) a v sobotu si užít s přítelkyněmi Barbar fest T_T .. jistě, nebylo mi to však dopřáno. Tak jsem aspoň našim dělala peklo a byla velice nepříjemná n__n chytal je ze mně šlak xD mají to mít. Nakonec však ze mně truc opadl a podněcena nedostatkem sportu jsem si se svojí drahou sestřičkou vytvořila na zahradě běžeckou dráhu, sestavenou pomocí překážek z dětských lopatiček, míčků a trampolíny xDDD Pak jsme odhodily šat a tancovaly na děsně ohranou Waka Waka od Shakiry, pouštěnou z mobilu a pozorovaly svoje rádoby "sexy" stíny (to vše se odehrávalo venku kolem 8 hodiny, tma jak v ranci)... no a taky držely "dietu" ... :DD takže jsme jedly poloviční porce a pak kradly hrozny ze zahrady, schovávaly se a cpaly je do potajmu do sebe.

Snažila jsem se přežít i vysoce inteligentní debaty ohledně mých intimních problémů ("Miši, rieš si svoje problémy sama a nezaťažuj nás tým!" ... "Ako to myslíš, mami?" .. "Proste sa na toho debila Kopečného vyser a nechaj si Honzíka".. "Ale..čo keď ho ešte neľúbim??".. "Tak buď s ním a počkaj na iného"."Čo?? to akože milujem bývalého, som s aktuálným a čakám na budúceho??".. "presne tak, pochopila si.. život je složitý") :D no a pak jsme podivný víkend zakončily večerním vyřváváním starých klasicikých vykopávek v autě, které se silně otřásalo v základech :D

Díky mé milované ségře se víkend dal i přes zhacené plány přežít .. Love her

"Boooorn to beeeeee wiiiiiiild" n_n<333